MAKYAJ KURSU - Profesyonel Makyöz PINAR AKTAŞ 05547445417

MAKYAJ ÖRNEKLERİ

Profesyonel makyöz olmak veya kendine makyaj yapmak isteyenler için çok uzun yıllara dayanan tecrübemle ''Kişisel makyaj eğitimlerimiz'' hakkında 05547445417 numaramdan beni arayabilirsiniz. 

Eğitimlerde şov makyajlarıyla kursiyerleri etki altına almak yerine, bütün makyajları öğreterek en kısa sürece pratik yaparak mesleğe atılmalarını amaçlamaktayız. Aynı zamanda, profesyonel tekniklerle, elindeki makyaj malzemeleriyle kendine makyaj yapman da artık çok kolay. İki madde ile, ''Hızlandırılmış Bireysel Profesyonel Makyaj Kursu veya Profesyonel Makyözlük Eğitimi'' başlıkları altında detayları açıklayalım. 

(Bizden aldığınız sertifikayı teyit için e-mail gönderebilirsiniz.) 

BEAUTY SHOW MAKEUP WORKSHOP | PINAR AKTAŞ 1 - PROFESYONEL MAKYÖZLÜK EĞİTİMİ 
2 - BİREYSEL MAKYAJ KURSU 

- 1 - PROFESYONEL MAKYÖZ EĞİTİMİ 
Profesyonel Makyözlük Eğitimi (Kişiye özel bire bir / periyodik eğitim) 
- İki haftalık eğitim (Haftada 2+2 gün, toplamda 4 ders)  
- Dört günlük eğitim (Şehir dışı, yurt dışı ve vakti olmayanlara hızlandırılmış ders) 

PROFESYONEL MAKYÖZ DERS İÇERİĞİ 

- Cilt analizi, makyaj fırçaları ve ürünlerin tanıtımı. 
- Ten makyajı. 
- Kontur ve highlighter. 
- Eyeliner ve takma kirpik. 
- Porselen makyaj. 
- Gece ve gündüz makyajı. 
- Gelin makyajı. 
- Arap, Hint makyajı. 
- TV ve şov makyajı. 

NOT: Makyaj kursunda toplu eğitimlerden verim alınamaz. Benim önerim her zaman ''Kişiye özel kurs'' olmuştur. ''Kalabalıklar içerisinde kaybolmak yerine'' bire bir mesleki eğitimle iş hayatına hemen atılabilirsin. 

- 2 - BİREYSEL MAKYAJ KURSU 
Bireysel Makyaj Kursu (Kendime nasıl makyaj yapabilirim / 1 günlük ders) 


1* Profesyonel Makyözlük Kursu (Kişiye özel bire bir kurs) 
Makyözlük bir sanat dalıdır ve bu yüzden ''Makyaj Artisti / Makyaj Sanatçısı'' gibi unvanlar kullanılmaktadır. Makyözler, tıpkı bir ressam gibi yüz boyama sanatı icra etmektedir. Sanatçının profesyonel makyözlük yapması için okul mezuniyeti gerekmez. Makyözlükte önemli olan doğru kişiden eğitim alarak referans ve kariyer sahibi olmaktır. Artık makyaj markaları da referansınıza ve kariyerinize göre ürün indirimi yapmaktadır. Unutmayın ki, makyözlükte serbest çalışılır ve iş yeri açma belgesi olmaz. (Resmi belge verdiğini söyleyenler makyözlük değil estetisyenlik belgesi veriyor ve uluslararası geçerliği olduğuna sakın inanmayın. Çünkü yabancı ülkelerden alınan bir belge, kendi yaşadığınız ülkede geçersiz olur. Yani uluslararası geçerliliği yoktur.) Size verilen belge, sadece bir eğitim aldığınızın kanıtıdır. Çerçeveletip asarsınız ve iş bilginiz konusunda bir etiketiniz olur. Bu belgeyi bizlerden alabilirsiniz. 

Pınar Aktaş profesyonel makyözlük kursunda 1/2 haftalık bire bir hızlandırılmış eğitim vermekteyim. Kurs süresince yalnızca sizinle ilgilendiğim için bir profesyonel makyözün bildiği her şeyi yapabilir duruma gelirsiniz. 

Yüzde yüz öğrenme garantili kursun bitiminde size vereceğim sertifika referansınız olacaktır. Böylece tüm makyözlerin hayalini kurduğu, sinema, dizi, televizyon, defile, sahne gibi alanlarda profesyonel makyöz olarak rol alabilirsiniz. 

Kursta kullanacağınız tüm kaliteli makyaj malzemeleri bana aittir ve sizden hiç bir ekstra talebim olmayacaktır. Hijyen için sadece size önereceğim kendi fırça setinizi kullanmanız yeterlidir. Toplu eğitim sınıflarında kalabalık arasında kaybolmak yerine birebir özel ders ayrıcalığını benimle yaşayın. 

2* Bireysel Makyaj Kursu (Kendime nasıl makyaj yapabilirim) 
Makyöz olmak istemiyorsunuz ama ''kendime iyi makyaj yapmak istiyorum'' derseniz bireysel olarak pratik makyaj kursumuza katılabilirsiniz. MAKYÖZLÜĞE İLK ADIM 
Önce profesyonel makyaj eğitimi alınır sonrasında bir müddet pratik yapılır ve zamanlama yeteneğe göre değişir. 

MAKYÖZLÜK YAPILABİLECEK ALANLAR 

- FREELANCE MAKYÖZLÜK: Serbest çalışma şeklidir. Bir işyerine bağlı kalmadan bireysel olarak reklam, gelin, klip katalog vb diğer özel makyajlara gidebilirsin. Bu alanda verimlilik istiyorsan biraz çevre edinmem gerekir. 

- DİZİ SİNEMA: Bu sektör aynı zamanda SFX makyaj bilgisi gerektirir. Sektörün iş şartları, çok uzun çalışma saatleri olması sebebiyle gece gündüz tüm zamanını alır. Zaman ve özveri gerektirir. 

- KOZMETİK MAĞAZACILIK: Bu sektör satış odaklı olup makyaj markalarını yakından tanımanızı sağlar. 

-SABİT ÇALIŞMA: Bu alan güzellik merkezleri, kuaförler, ve tv kanalları gibi belli kurumlara bağlı mesaili çalışma şeklidir.

* Makyaj eğitimi konusunda sorularınız için telefonun ucundayım beni arayabilirsiniz. 

★ Profesyonel Makyaj Artisti Pınar Aktaş 
TLF: 05547445417 (tıkla direkt ara) 
MAKYAJ WORKSHOP VE EĞİTİM FOTOĞRAFLARI MAKYÖZ OLAN BAZI ÖĞRENCİLERİM VE İLK MAKYAJLARI 


2 yorum:

 1. Selam

  Do you have course sameone speak English, ?? And you can send for me information about every thing you have course makeup i'm from filistin

  Teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hi, I have an assistant for English makeup study. Please write me your request to my email address pinarzeynepaktas@gmail.com

   Sil

MAKYAJLA İLGİLİ HER TÜRLÜ SORU VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM | Güzellikler Dilerim | PINAR AKTAŞ |

Profesyonel Makyöz PINAR AKTAŞ 05547445417 | 0554 744 54 17 1996™ | Pro Makyaj Artisti | En İyi Makyöz 1996™

Tema resimleri pinaraktas tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.