MAKYAJ ÖRNEKLERİ

Görsel işler yapan profesyonel ünlülerin yanı sıra kendine evde makyaj yapmak isteyenler için ''İnternetten online kişisel makyaj eğitimlerimiz'' başladı. Bugüne kadar makyaj hizmetlerini makyözlere yaptıran sanatçı ve televizyon sunucuları başta olmak üzere bir çok ekran yüzü, şimdi evde olduğu süreçte sosyal medya ve televizyon yapımlarını evden sürdürebilmek için makyajlarını kendileri yapmak zorunda kalıyorlar. Gözlemlediğim süreçte makyaj konusunda oldukça zorlandıkları ekranlara yansımakta. Profesyonel tekniklerle, elinizdeki makyaj malzemeleriyle kendinize makyaj yapmak artık çok kolay. ''Uzaktan Eğitim Kişiye Özel Online Makyaj Kursu, Hızlandırılmış Bireysel Profesyonel Makyaj Kursu ve Profesyonel Makyözlük Eğitimi'' başlıkları altında 3 madde ile detayları açıklayalım. Yazıyı okuduktan sonra makyaj dersleri konusunda sorularınız için arayabilirsiniz. 

1 - KİŞİYE ÖZEL ONLINE MAKYAJ KURSU 
2 - PROFESYONEL MAKYÖZLÜK EĞİTİMİ 
3 - BİREYSEL MAKYAJ KURSU 

1 - KİŞİYE ÖZEL İNTERNETTEN ONLINE MAKYAJ KURSU 
Dünya'da ilk defa internet üzerinden kişiye özel online Profesyonel Makyaj Kursu (Kişiye özel bire bir / canlı yayın kurs / uzaktan eğitim / Kendime nasıl makyaj yapabilirim
- Haftada 4 ders, günde 1 saat. 

2 - PROFESYONEL MAKYÖZ EĞİTİMİ 
Profesyonel Makyözlük Eğitimi (Kişiye özel bire bir / periyodik eğitim) 
- Bir aylık eğitim, haftada 1 gün ders. 
- İki haftalık eğitim, haftada 2 ve 3 gün ders. 
- Dört günlük ders. (Ders saati uzatılarak şehir dışı, yurt dışı ve vakti olmayanlar için hızlandırılmış eğitim) 

3 - BİREYSEL MAKYAJ KURSU 
Bireysel Makyaj Kursu (Kendime nasıl makyaj yapabilirim / 1 gün, 4 saat kurs) 
- Makyaj kursunda toplu eğitimlerden verim alınamayacağını yıllardır vurguluyorum. Benim önerim her zaman ''Kişiye özel kurs'' olmuştur. ''Kalabalıklar içerisinde kaybolmak yerine'' birebir mesleki eğitimle iş hayatına hemen atılabilirsiniz. 1* Kişiye Özel Online Makyaj Kursu (İnternetten canlı yayında kurs) 
Görsel işler yapan profesyonel ünlülerin yanı sıra kendine evde makyaj yapmak isteyenler için ''Dünya'da ilk kez internetten online kişisel makyaj eğitimlerimiz'' başladı. Bugüne kadar makyaj hizmetlerini makyözlere yaptıran sanatçı ve televizyon sunucuları başta olmak üzere bir çok ekran yüzü, şimdi evde olduğu süreçte sosyal medya ve televizyon yapımlarını evden sürdürebilmek için makyajlarını kendileri yapmak zorunda kalıyorlar. Gözlemlediğim süreçte makyaj konusunda oldukça zorlandıkları ekranlara yansımakta. Profesyonel tekniklerle, elinizdeki makyaj malzemeleriyle kendinize makyaj yapmak artık çok kolay. 

2* Profesyonel Makyözlük Kursu (Kişiye özel bire bir kurs) 
Makyözlük bir sanat dalıdır ve bu yüzden ''Makyaj Artisti / Makyaj Sanatçısı'' gibi unvanlar kullanılmaktadır. Makyözler, tıpkı bir ressam gibi yüz boyama sanatı icra etmektedir. Sanatçının profesyonel makyözlük yapması için okul mezuniyeti gerekmiyor. Makyözlükte önemli olan doğru kişiden eğitim alarak referans ve kariyer sahibi olmaktır. Artık makyaj markaları da referansınıza ve kariyerinize göre ürün indirimi yapmaktadır. Unutmayın ki, makyözlükte serbest çalışılır ve iş yeri açma belgesi olmaz. (Belge verdiğini söyleyenler makyözlük değil estetisyenlik belgesi veriyor). Pınar Aktaş profesyonel makyözlük kursunda 1/2 haftalık bire bir hızlandırılmış eğitim vermekteyim. Kurs süresince yalnızca sizinle ilgilendiğim için bir profesyonel makyözün bildiği her şeyi yapabilir duruma gelirsiniz. Yüzde yüz öğrenme garantili kursun bitiminde size vereceğim sertifika referansınız olacaktır. Böylece tüm makyözlerin hayalini kurduğu, sinema, dizi, televizyon, defile, sahne gibi alanlarda profesyonel makyöz olarak rol alabilirsiniz. Kursta kullanacağınız tüm kaliteli makyaj malzemeleri bana aittir ve sizden hiç bir ekstra talebim olmayacaktır. Hijyen için sadece size önereceğim kendi fırça setinizi kullanmanız yeterlidir. Toplu eğitim sınıflarında kalabalık arasında kaybolmak yerine birebir özel ders ayrıcalığını benimle yaşayın. 

3* Bireysel Makyaj Kursu (Kendime nasıl makyaj yapabilirim) 
Makyöz olmak istemiyorsunuz ama ''kendime iyi makyaj yapmak istiyorum'' derseniz bireysel olarak pratik makyaj kursumuza katılabilirsiniz. MAKYÖZLÜĞE İLK ADIM 
Önce profesyonel makyaj eğitimi alınır sonrasında bir müddet pratik yapılır ve zamanlama yeteneğe göre değişir. 

MAKYÖZLÜK YAPILABİLECEK ALANLAR 

- FREELANCE MAKYÖZLÜK: Serbest çalışma şeklidir. Bir işyerine bağlı kalmadan bireysel olarak reklam, gelin, klip katalog vb diğer özel makyajlara gidebilirsin.Bu alanda verimlilik istiyorsan biraz çevre edinmem gerekir. 

- DİZİ SİNEMA: Bu sektör aynı zamanda SFX makyaj bilgisi gerektirir.Sektörün iş şartları, çok uzun çalışma saatleri olması sebebiyle gece gündüz tüm zamanını alır. Zaman ve özveri gerektirir. 

- KOZMETİK MAĞAZACILIK: Bu sektör satış odaklı olup makyaj markalarını yakından tanımanızı sağlar. 

-SABİT ÇALIŞMA: Bu alan güzellik merkezleri, kuaförler, ve tv kanalları gibi belli kurumlara bağlı mesaili çalışma şeklidir.

* Makyaj eğitimi konusunda sorularınız için telefonun ucundayım beni arayabilirsiniz. 


★ Profesyonel Makyaj Artisti Pınar Aktaş 
TLF: 05547445417 (tıkla direkt ara) 
MAKYAJ ÖRNEKLERİ: www.pinaraktas.com/makyaj-ornekleri 


MAKYAJ WORKSHOP FOTOĞRAFLARI MAKYÖZ OLAN BAZI ÖĞRENCİLERİM VE İLK MAKYAJLARI 

2 yorum:

 1. Selam

  Do you have course sameone speak English, ?? And you can send for me information about every thing you have course makeup i'm from filistin

  Teşekkürler

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Hi, I have an assistant for English makeup study. Please write me your request to my email address pinarzeynepaktas@gmail.com

   Sil

MAKYAJLA İLGİLİ HER TÜRLÜ SORU VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM | Güzellikler Dilerim | PINAR AKTAŞ |

Profesyonel Makyöz PINAR AKTAŞ | 0554 744 54 17 1996™ | Pro Makyaj Artisti | En İyi Makyöz 1996™

Tema resimleri pinaraktas tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.