MAKYAJ ÖRNEKLERİ

PRO MAKYÖZ ve MAKYAJ KURSU | PINAR AKTAŞ

Makyaj kursunda toplu eğitimlerden verim alınamayacağını yıllardır vurguluyorum. Benim önerim her zaman ''Kişiye özel kurs'' olmuştur. ''Kalabalıklar içerisinde kaybolmak yerine'' birebir mesleki eğitimle iş hayatına hemen atılabilirsiniz. ''Hızlandırılmış profesyonel makyaj kursu ve profesyonel makyözlük eğitimi'' başlıkları altında 2 madde ile detayları açıklayalım. Yazıyı okuduktan sonra makyaj dersleri konusunda sorularınız için telefondayım. 05547445417 

PROFESYONEL MAKYÖZ EĞİTİMİ ve KİŞİYE ÖZEL MAKYAJ KURSU

1* Profesyonel Makyözlük Kursu (Kişiye özel bire bir / periyodik kurs) 
- Bir aylık eğitim, haftada 1 gün ders. 
- İki haftalık eğitim, haftada 2 ve 3 gün ders. 
- Dört günlük ders. (Ders saati uzatılarak şehir dışı, yurt dışı ve vakti olmayanlar için hızlandırılmış eğitim) 

2* Bireysel Makyaj Kursu (Kendime nasıl makyaj yapabilirim / 1 günlük kurs) 1* Profesyonel Makyözlük Kursu (Kişiye özel bire bir kurs) 
Makyözlük bir sanat dalıdır ve bu yüzden ''Makyaj Artisti / Makyaj Sanatçısı'' gibi unvanlar kullanılmaktadır. Makyözler, tıpkı bir ressam gibi yüz boyama sanatı icra etmektedir. Sanatçının profesyonel makyözlük yapması için okul mezuniyeti gerekmiyor. Makyözlükte önemli olan doğru kişiden eğitim alarak referans ve kariyer sahibi olmaktır. Artık makyaj markaları da referansınıza ve kariyerinize göre ürün indirimi yapmaktadır. Unutmayın ki, makyözlükte serbest çalışılır ve iş yeri açma belgesi olmaz. (Belge verdiğini söyleyenler makyözlük değil estetisyenlik belgesi veriyor). Pınar Aktaş profesyonel makyözlük kursunda 1/2 haftalık bire bir hızlandırılmış eğitim vermekteyim. Kurs süresince yalnızca sizinle ilgilendiğim için bir profesyonel makyözün bildiği her şeyi yapabilir duruma gelirsiniz. Yüzde yüz öğrenme garantili kursun bitiminde size vereceğim sertifika referansınız olacaktır. Böylece tüm makyözlerin hayalini kurduğu, sinema, dizi, televizyon, defile, sahne gibi alanlarda profesyonel makyöz olarak rol alabilirsiniz. Kursta kullanacağınız tüm kaliteli makyaj malzemeleri bana aittir ve sizden hiç bir ekstra talebim olmayacaktır. Hijyen için sadece size önereceğim kendi fırça setinizi kullanmanız yeterlidir. Toplu eğitim sınıflarında kalabalık arasında kaybolmak yerine birebir özel ders ayrıcalığını benimle yaşayın. 

2* Bireysel Makyaj Kursu (Kendime nasıl makyaj yapabilirim) 
Makyöz olmak istemiyorsunuz ama ''kendime iyi makyaj yapmak istiyorum'' derseniz bireysel olarak pratik makyaj kursumuza katılabilirsiniz. MAKYÖZLÜĞE İLK ADIM 
Önce profesyonel makyaj eğitimi alınır sonrasında bir müddet pratik yapılır ve zamanlama yeteneğe göre değişir. 

MAKYÖZLÜK YAPILABİLECEK ALANLAR 

- FREELANCE MAKYÖZLÜK: Serbest çalışma şeklidir. Bir işyerine bağlı kalmadan bireysel olarak reklam, gelin, klip katalog vb diğer özel makyajlara gidebilirsin.Bu alanda verimlilik istiyorsan biraz çevre edinmem gerekir. 

- DİZİ SİNEMA: Bu sektör aynı zamanda SFX makyaj bilgisi gerektirir.Sektörün iş şartları, çok uzun çalışma saatleri olması sebebiyle gece gündüz tüm zamanını alır. Zaman ve özveri gerektirir. 

- KOZMETİK MAĞAZACILIK: Bu sektör satış odaklı olup makyaj markalarını yakından tanımanızı sağlar. 

-SABİT ÇALIŞMA: Bu alan güzellik merkezleri, kuaförler, ve tv kanalları gibi belli kurumlara bağlı mesaili çalışma şeklidir.

* Makyaj eğitimi konusunda sorularınız için telefonun ucundayım beni arayabilirsiniz. 


★ Profesyonel Makyaj Artisti Pınar Aktaş 
TLF: 05547445417 (tıkla direkt ara) 
MAKYAJ ÖRNEKLERİ: www.pinaraktas.com/makyaj-ornekleri 


MAKYAJ WORKSHOP FOTOĞRAFLARI  


MAKYÖZ OLAN BAZI ÖĞRENCİLERİM VE İLK MAKYAJLARI 

10 yorum:

 1. ben istanbuldayım makyöz olmak istemiyorum kendime iyi makyaj yapsam yeterli olur kurs için sizi arayabilirmiyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabii ki arayabilirsin. Sormanıza bile gerek yok.

   Sil
 2. Ben samsundayım ve makyajı iyi yapıyorum yetenekliyim bu konuda ve makeup artisi olmak istiyorum nasıl yapıcam bunu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Telefonla danışabilirsiniz 05547445417 (Pınar Aktaş)

   Sil
 3. merhabalar internette sizi keşfettim makyöz olmak çok çok istiyorum ve en guvenli en professionel yerde ders almak istiyorum galiba istedigim buldum☺yabancıyım size nasıl ulasabilirim bilgi almak için

  YanıtlaSil
 4. Telefonda danışabilirsiniz. 05547445417 (Pinar Aktas) If you need to talk English, we can do it.

  YanıtlaSil
 5. Küçüklüğümden beri makyaja ilgim var.Liseye gidiyorum ve okulun tiyatro makyajlarını ben yapıyorum.ileride bunu iş olarak yapmak istiyorum.bu nedenle kursunuza katılmak istiyorum.Fakat reşit değilim bu şartlar altında belge alabilir miyim ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Makyaj eğitimi ve sertifika için yaş sınırı yoktur. Katılabilirsiniz. Telefonla görüşebiliriz. 05547445417 (Sevgiler Pınar Aktaş)

   Sil
 6. Kurslariniza katilabilmek icin istanbulda olmak sartmi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Makyaj eğitimi ''kişiye özel'' olduğu için, bulunduğunuz yere gelebiliyorum. Detaylar için telefonla görüşebiliriz. 05547445417 (Sevgiler Pınar Aktaş)

   Sil

MAKYAJLA İLGİLİ HER TÜRLÜ SORU VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM | Güzellikler Dilerim | PINAR AKTAŞ |

Profesyonel Makyöz PINAR AKTAŞ | 0554 744 54 17 1996™ | Pro Makyaj Artisti | En İyi Makyöz 1996™

Tema resimleri pinaraktas tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.